Medzinárodný turnaj o Pohár SNP a Európskych univerzít v karate.

Karatisti z Karate Klubu MP pri MŠK Brezno začali novú sezónu s medailovým úspechom.  V nedeľu 12.10.2014 sa v Banskej Bystrici zúčastnili medzinárodného turnaja, kde si Viktória Murínová vybojovala bronz. Ďalší pretekári neboli až tak úspešný v úvode sezóny a neprešli druhým kolom (Tatiana Tapajčíková a Terézia Ťažká).  18.10.2014 sa v Galante konalo 1. kolo slovenského pohára starších žiakov, kadetov a juniorov.  Bronzové umiestnenie si vybojoval Jakub Kafrík v kategórii juniorov. V Novákoch sa 25.10.2014 uskutočnila súťaž najmä pre začiatočníkov. Tradične sa turnaja zúčastnili kluby so svojimi mladými pretekármi, ktorí tu nadobudnú prvé súťažné skúsenosti. Za účasti 30 klubov a cca 120 pretekárov sa z nášho klubu turnaja zúčastnilo 15 pretekárov. Naši si vybojovali dve bronzové umiestnenia. Terezka Vlkoláčková v kategórii detí do 7 rokov v súbornom cvičení kata získala svoju prvú medailu a to hneď bronzovú. Tak isto Lucia Čellárová v kategórii ml. dorasteniek si v kumite vybojovala bronzovú medailu. Zle nedopadli ani druhí reprezentanti nášho klubu Jakub Dundovič a Matúš Gilla, ktorí skončili na 4 mieste. Ďalší pretekári, ktorí síce nepostúpili do ďalších kôl ale neodišli bez bodov boli: Veronika Michaliková, Emília Dunajská, Jožko Kováč, Matej Čellár, Terézia Ťažká, Zuzka Zajková, Nika Roháčová, Vlado Ondruš, Martin Bukovský, Filip Sršeň, Adam Chvála. V tento deň sa uskutočnil turnaj aj v Trstenej, kde sme mali zastúpenie v kategórii st. kadetky, v ktorej nás reprezentovala Táňa Tapajčíková. Táňa zdolala všetky súperky a domov doniesla vytúžené zlato.