Terézia Ťažká Majsterka Európy Shito ryu Karate.

Nové Zámky organizovali dňa 20.6.2015 Majstrovstvá Európy Shito ryu karate a privítali pretekárov  Európy ako z Ruska, Rumunska, Nemecka, Maďarska, Talianska, Moldavska a Anglicka. 5 členov /Dunajský Marek, Meloš Jozef, Bukovský Martin, Tapajčíková Tatiana, Terézia Ťažká všetci v športovom zápase kumite/ Karate Klubu MP Brezno sa nemalou mierou podieľalo na úspechu Slovenskej výpravy, ktorá v bodovej bilancii štátnych reprezentácii skončila s 98 medailami na 1 mieste. Terézia Ťažká sa stala Majsterka Európy Shito ryu karate a to za bodovej bilancie 8:0. V 1 kole vyhrala nad reprezentantkou Rumunska 2:0, v druhom kole sa prebojovala cez Slovensku reprezentantku 2:0 a vo finále nedala šancu reprezentantke Maďarska a vyhrala jednoznačne 4:0. Ďalšie medailové umiestnenie dosiahla Tatiana Tapajčíková, ktorá za tím Slovakia B vybojovala striebornú medailu. V jednotlivcoch skončila na 5 mieste, keď o 3 miesto podľahla Ruskej reprezentantke 0:1.